Hlavní obsah

Udinese - AS Řím 1:2Fotbalisté AS Řím díky gólu v nastavení zvítězili v dohrávce v Udine

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Bryan Cristante rozhodl gólem v páté nastavené minutě o výhře fotbalistů AS Řím 2:1 v Udine v dohrávce přerušeného utkání 32. kola italské ligy. Zápas se před jedenácti dny nedohrál po kolapsu obránce Římanů Evana Ndicky, přerušen byl za stavu 1:1 v 73. minutě.

Bryan Cristante se trefil, hráči AS Řím se radují.

Článek

Dohrávku rozhodl po rohu Paula Dybaly hlavičkou Cristante, jenž před necelými dvěma týdny nacentroval na první gól Romeluovi Lukakuovi. AS Řím si výhrou pojistil páté místo, jež zajišťuje účast v Lize mistrů, před Bergamem má čtyřbodový náskok. Udine, na jehož lavičce si odbyl trenérský debut v Serii A nejlepší světový fotbalista roku 2006 Fabio Cannavaro, je jen o skóre nad pásmem sestupu.

Vyšetření Ndicky po kolapsu neodhalilo žádné vážnější zdravotní potíže a čtyřiadvacetiletý fotbalista z Pobřeží slonoviny dostal povolení vrátit se naplno k fotbalu.